...

Jak zamawiać

Szanowny Kliencie,

Dziękujemy za zainteresowanie sklepem WarzywniakOnline.

Oto kilka informacji, które pomogą Ci w prosty i wygodny sposób złożyć zamówienie i cieszyć się dostawą prosto do domu:

Zamówienia dowozimy na terenie Trójmiasta, Pruszcza Gdańskiego i okolic (jeżeli nie jesteś pewien czy wybrany przez Ciebie adres dostawy jest obsługiwany, prosimy o bezpośredni kontakt).

- Dostawy realizowane są codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-12:00 (w przypadku chęci otrzymania dostawy w innej porze prosimy o bezpośredni kontakt).

- Wszystkie zamówienia złożone do godziny 20:00 realizowane są kolejnego dnia dostaw w godzinach porannych. Zamówienia złożone po godzinie 20:00 dostarczane są dzień później, zgodnie z obowiązującymi dniami dostaw (jeżeli Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone w późniejszym, konkretnym terminie- prosimy o wpisanie tej informacji w uwagach zamówienia).

- Dla wszystkich zamówień złożonych w WarzywniakOnline dostawy są całkowicie darmowe.

- Obowiązuje minimalna wartość zamówienia dla poszczególnych miejscowości: Gdańsk- 50PLN Pruszcz Gdańsk, Gdynia, Sopot, okolice- 80PLN

- Wartość zamówienia wygenerowana po złożeniu zamówienia na stronie jest wartością orientacyjną. Informacja o wartości końcowej (obliczana na podstawie rzeczywistych wag produktów) wraz z danymi do płatności przesyłana jest bezpośrednio na wskazany adres mailowy w godzinach wieczornych przed realizacją dostawy).

- Obsługiwane formy płatności to: przelew, płatność BLIK.

- W przypadku zapotrzebowania na produkt spoza standardowej listy, prosimy o kontakt bezpośredni.

W przypadku pytań skontaktuj się z nami mailowo: sprzedaz@warzywniakonline.com lub poprzez Messenger: https://www.facebook.com/WarzywniakOnlineTrojmiasto